• Index
  •  » Fenrir
  •  » Co to jest Fenrir i jak się go robi

#1 2010-08-08 11:31:08

grosik56

Administrator

10423903
Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   

Co to jest Fenrir i jak się go robi

Fenrir to kolejne zwierzątko w grze mu online  potocznie zwany kotek na Wikipedii czytałem że to jest wilk ale niech będzie kotek który posiada własnego skilla.Można go używać w walce lecz wogóle tego nie polecam ponieważ szybko pada co jest jego minusem. Ma zasięg 6 pól czyli daleko, i coś o czym dk/Bk/bm nie mógł marzyc do tej pory czyli wybierając najbliższy cel zabija wszystkie dookoła w promieniu tych 6 pól.Siła zależy od tego ile jego właściciel ma energy.Zużywa 50 many i 20 staminy można na niego wsiąść dopiero na 300 lvl po resie można dalej na nim jeździć jeżeli przed resem go nie ściągniemy.Posiada 255 hp które zużywa się w walce czyli obrywamy mało to zabiera mu niedużo hp, a jeżeli obrywamy dużo to dużo bierze nam hp. Jeżeli nasz fenrir oberwie to możemy go uleczyć wrzucamy go do plecaka i ładujemy w niego blessami może się nie udać tak jak w przypadku prania soulami, wtedy znika tylko bless a nie kociak.Jego skill nie rani innych poza duelami i castle eventami.
A teraz jak go zrobić.
W większości serwerów można kupić lub wygrać na it-ilusion Temple rzadko kiedy ktoś pierze fenira bo to jest cholernie trudne wbija się na cw zabija się moobki tam się zbiera takie itemki sam nie wiem jak dokładnie wyprać fenrira. Najczęściej można kupić red fenka na it też dropi tylko red jak wyprać żeby był inny kolor i inne możliwości.
Czerwony podstawowy.
Czarny exe podnosi dmg żeby go zrobić potrzebujemy :Horn of Fennir+ 5 JOL + 1 Chaos + broń exelent +9+4 z tego co pamiętam.
Niebieski podnosi defa potrzebujemy Horn of Fennir+ 5 JOL + 1 Chaos + jakaś część zbroi np panty, armor, helm itp...
Złoty najlepszy fenrir podnosi dmg i defa nie da się go uprać można go jedynie kupić od admina, w web shopie lub wygrać w evencie i wybrać za gr rzadko kto sprzedaje Golda a jak już to jest sporo warty. To by było na tyle jeżeli czegoś nie napisałem możecie dodać lub napisać mi wtedy dodam. poradnik wykonałem ja z drobna pomocą innego poradnika.
Ps:nie zżynałem całego poradnika lecz niektóre rzeczy których nie pamietałem resztę sam pisałem swoimi słowami myślę że docenicie t co zrobiłem...


MU ONLINE CS POWER RUCH CHORZÓW ANTY KSGANTY KKS JPna100%
[img]http://img718.imageshack.us/img718/3263/a42612f26.gif/img]

Offline

 
  • Index
  •  » Fenrir
  •  » Co to jest Fenrir i jak się go robi

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zajebiolo.pun.pl podstawowy sklad realu madryt przyjacielu wierszyki www.freee.pun.pl ojciec jest agresywny